Góry i pizza – Włochy w Bielsku-Białej!

Góry i pizza – Włochy w Bielsku-Białej!

Zgłodniałeś po górach w Bielsku-Białej?

Szaleństwo na stoku lub chodzenie po górach potrafią być bardzo męczące! Po kilku godzinach wysiłku fizycznego wydaje nam się, że nasz żołądek nie ma dna. Po zakończonym wysiłku mamy ochotę na coś ciepłego, a jednocześnie na pewno nie chce nam się nic gotować, bo siły na to nie ma, a perspektywa dodatkowego czasu zanim jedzenie trafi na talerz ściska nam żołądek prawdziwym strachem. Można coś zamówić, ale co? Zastanówmy się wspólnie! Skoro Twoją bazą wypadową jest Bielsko-Biała (albo może tu mieszkasz, szczęściarzu!) to może warto zainspirować się tutejszym krajobrazem? Zatem góry. A jakie miejsce na świecie słynie z gór, ale także uwielbianej przez wszystkich kuchni? Oczywiście Włochy! Zatem po górach, czas na pizzę!

Pizza w Bielsku-Białej jak we Włoszech

Jedząc w Bielsku-Białej możesz poczuć się jak na nartach we Włoszech! Po skończonym dniu szaleństwa w górach nic tak nie cieszy, jak smakowity posiłek z widokiem na górską panoramę. Ale nawet jeżeli byłeś dziś w pracy i nosa poza biuro nie mogłeś przez cały dzień wyściubić, jaką przyjemnością może być zjedzenie pizzy na świeżym powietrzu, na przykład w ogródku, ale chociażby nawet na balkonie! Jeżeli tylko uda Ci się przy okazji ustawić tak, by mieć na horyzoncie góry, całe zmęczenie zaraz odejdzie, bo przyjemne doznania smakowe, zapachowe i widokowe otulą Cię radością. Na pewno będziesz chciał się nimi dzielić z drogą Ci osobą. Tylko pomyśl, jak przyjemna może być randka z pyszną pizzą, widokiem na zachód słońca – i bez zmywania!

Pizzę zamówisz na: https://www.pizzadominium.pl/lokale/bielsko-biala-c-h-sfera

Z pizzą w góry!

Jeżeli lubisz sportowo-wędrówkowe wyzwania i chcesz spędzić w górach jak najwięcej czasu, ale martwisz się tym, czy w dzikich ostępach będzie coś do zjedzenia (jeżeli nie jesteś z Bielska-Białej, lojalnie ostrzegam, że na naszych szlakach niewiele jest miejsc z jedzeniem…), idealnym rozwiązaniem będzie zabranie ze sobą pizzy! Wybierz swoją ulubioną kompozycję i zamów w pizzerii na wynos. Żaden szlak nie będzie straszny, jeżeli będziesz miał przyjemną pewność, że masz ze sobą dość kalorii, by ukończyć zaplanowaną wyprawę, a do tego te kalorie są w takiej pysznej formie!

Podobne wpisy:

No Comment

Dodaj komentarz