Krem 50+ Lirene

Krem 50+ Lirene

Krem 50+ LireneKobiety zawsze chcą wyglądać pięknie i młodo. Gdy na twarzy zaczynają być widoczne zmarszczki i rysy stają się mniej wyraźne, należy sięgnąć po odpowiednią pielęgnację czyli krem przeciwzmarszczkowy.

Firma Lirene ma w swojej ofercie niedrogie i skuteczne kosmetyki z serii 50+, zawierające folacynę.

Do czego przeznaczony jest krem Lirene Folacyna 50+ ?

Krem Lirene Folacyna 50+ przeznaczony jest do skóry twarzy i szyi. Jest to kosmetyk liftingujący i głęboko regenerujący. Używając go regularnie, można zauważyć dość szybko poprawę w wyglądzie skóry, która staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej promienna. Zawarte w kremie cząsteczki kwasu foliowego i protelomeru połączone z jonami miedzi, działają na poziomie molekularnym.

Kwas foliowy to witamina, którą czasem nazywa się eliksirem młodości.

Ogólnie znany jest fakt, że kobiety planujące ciążę powinny ją przyjmować, w celu zapobiegania wadom układu nerwowego u dzieci.

Ponadto kwas foliowy ma zbawienny wpływ na skórę, uczestniczy w procesie regeneracji i dlatego jest używany w kremach przeciwzmarszczkowych.

Drugi bardzo istotny składnik to protelomer, który pobudza w komórkach aktywność, poprawia w nich procesy fizjologiczne i zwiększa długowieczność komórek. Jego działanie daje efekt młodszej skóry i zdrowszej tkanki.

W kremie występuje też witamina C, która uczestniczy w procesach regeneracji skóry a także zapobiega jej zwiotczeniu.

Krem Lirene Folacyna Protelomer 50+ jest dostępny w sklepach kosmetycznych i aptekach. W celu przetestowania, można poprosić o próbkę. Występuje w wersji dziennej i nocnej. Kompleksowe działanie nastąpi, jeżeli użyje się oba produkty, ponieważ skóra inaczej reaguje podczas dnia a inaczej w nocy.

Ponadto krem nocny może mieć nieco cięższą konsystencję, która zapewni powolne wchłanianie składników a a krem na dzień będzie zawierał filtry UV.

Na rynku dostępny jest z tej samej serii krem pod oczy, ujędrniający i modelujący kontur oka. Zawiera dodatkowo witaminy A i E oraz składnik, który jest odpowiedzialny za nawilżenie skóry- kwas hialuronowy. Likwiduje podpuchnięcia pod oczami i poprawia koloryt skóry.

Wszystkie wersje są zapakowane w efektowne pudełka i mają przystępne ceny.

Podobne wpisy:

No Comment

Dodaj komentarz