Browsing articles in "Moda i uroda"
Możliwość komentowania Słów kilka o znamionach została wyłączona

Słów kilka o znamionach

Słów kilka o znamionachNa naszej skórze mogą pojawiać się przez całe życie. Większość tych zmian barwnikowych nie jest groźna, ale powinniśmy je obserwować i w razie niepokojących zmian pokazać je lekarzowi. Przeczytaj cały artykuł »

Domowe peelingi na każdą kieszeń

Peelingi stosowane powinny być przez każdego. Nawet nastolatki powinny dbać o swoją cerę i regularnie wykonywać peelingi. Sklepowe półki pękają w szwach od gotowych produktów. Są jednak kosztowne i mogą obciążać domowy budżet. Warto więc jak można zaoszczędzić nie tracąc przy tym radości z codziennej pielęgnacji swojego ciała i twarzy. Przeczytaj cały artykuł »

Krem 50+ Lirene

Krem 50+ LireneKobiety zawsze chcą wyglądać pięknie i młodo. Gdy na twarzy zaczynają być widoczne zmarszczki i rysy stają się mniej wyraźne, należy sięgnąć po odpowiednią pielęgnację czyli krem przeciwzmarszczkowy.

Przeczytaj cały artykuł »

Możliwość komentowania Jak zyskać piękną opaleniznę? została wyłączona

Jak zyskać piękną opaleniznę?

Jak zyskać piękną opaleniznę?Zbliża się okres letni, także kobiety zaczynają już myśleć o tym, w jaki sposób można zdobyć piękną opaleniznę. Opalone ciało zawsze prezentuje się lepiej, aniżeli zwykła, biała skóra. Dodatkowo, delikatny brąz wyszczupla, także może optycznie pomniejszać sylwetkę. Na szczęście taki efekt można osiągnąć za pomocą wielu, różnych sposobów. Jak więc uzyskać piękną opaleniznę?

Przeczytaj cały artykuł »

Dlaczego demakijaż jest tak ważny?

Dlaczego demakijaż jest tak ważny?Każda z nas chciałaby cieszyć się gładką i piękną skórą wolną od zmarszczek. By osiągnąć takie efekty, nie trzeba wiele. Podstawa to codzienna pielęgnacja delikatnej skóry twarzy i oczyszczanie jej w odpowiedni sposób.

Przeczytaj cały artykuł »

Podkład to podstawa makijażu!

Choć każda kobieta jest inna, ma własne zdanie i zawsze ma rację to są rzeczy, które dotyczą każdej z nas – są takie kosmetyki, których w żadnej kobiecej kosmetyczce zabraknąć nie może.

Przeczytaj cały artykuł »

Jesienne bolączki

Jak co roku w okresie jesiennym dopada nas osłabienie, związane z sezonowym obniżeniem odporności. Obniżone samopoczucie, brak energii oraz szybkie łapanie infekcji to dla wielu znaki charakterystyczne jesieni. Nie warto bagatelizować sygnałów płynących z organizmu.

Przeczytaj cały artykuł »

Szkolenia dla lekarzy oraz kamienica moczowa

Zawód lekarza jest jednym z tych zawodów, gdzie konieczne jest ciągłe doskonalenie się oraz zdobywanie nowych umiejętności. Oczywiście wielu lekarzy dokształca się w swoim własnym zakresie, ale powszechne są także zorganizowane szkolenia, na których między innymi możliwa jest wymiana doświadczeń z kolegami po fachu co znacznie poprawia jakość oraz skuteczność stosowanych przez lekarzy metod leczenia.

Przeczytaj cały artykuł »

Przyjazne skórze dermokosmetyki

Przyjazne skórze dermokosmetykiMianem dermokosmetyków określa się kosmetyki z pogranicza tych typowo pielęgnacyjnych oraz leczniczych. Do ich wytworzenia dobiera się idealnie skomponowane składniki tak, by preparaty były hipoalergiczne i niepodrażniające skóry za to doskonale ją regenerowały, odmładzały czy koiły, zgodnie z zastosowaniem i pożądanym efektem. Przeczytaj cały artykuł »

Modne dżinsy – co w sezonie 2013

Lubisz czytać nowinki ze świata mody? Interesujesz się stylizacjami i cenisz sobie znakomity wygląd? Zachęcamy do przeczytania artykułu „Modne jeansy„. Zawiera bardzo inspirujące i ciekawe pomysły podsunięte przez stylistki największych portali o modzie.

Jeśli jeszcze nie czytałaś najnowszego artykułu – zapraszamy do lektury!