Browsing articles in "Porady"

Krem pod oczy

Krem pod oczyW pielęgnacji twarzy niezwykle ważne jest zadbanie o skórę wokół oczu. Miejsce to jest bardzo delikatne i podatne na uszkodzenia. Przeczytaj cały artykuł »

Nowoczesne farmaceutyki w plastrach

Nowoczesne farmaceutyki w plastrachW chwili obecnej w aptekach dostępne są leki w plastrach. Są one wygodne, skuteczne tak samo, jak leki w tradycyjnej postaci tabletek. Mniej szkodzą naszemu przewodowi pokarmowemu i wątrobie, gdyż substancje lecznicze zawarte w plastrach omijają je. Jakie rodzaje plastrów możemy kupić? Przeczytaj cały artykuł »

Kilka słów o ziołolecznictwie

Kilka słów o ziołolecznictwieKilka słów o ziołolecznictwieDrobne dolegliwości możemy wyleczyć ziołami. Mogą one także uzupełniać tradycyjne leczenie poważnych chorób, ale jedynie pod kontrolą specjalisty. Co warto wiedzieć o ziołolecznictwie? Jakich chorób nie można leczyć ziołami? Przeczytaj cały artykuł »

Jak pozbyć się zmian na skórze?

Jak pozbyć się zmian na skórze?Z niewielkimi niedoskonałościami skóry można sobie poradzić samemu. Większych w ten sposób nie da się pozbyć, konieczna jest wizyta u specjalisty. Przeczytaj cały artykuł »

Kilka słów o protezach

Kilka słów o protezachWiele osób (nie tylko w starszym wieku) ma braki w uzębieniu. Dziś to jednak nie problem. Protetyka skutecznie radzi sobie z brakami w uzębieniu. Przeczytaj cały artykuł »

Możliwość komentowania Wychowanie malucha w domu ze zwierzętami została wyłączona

Wychowanie malucha w domu ze zwierzętami

Wychowanie malucha w domu ze zwierzętamiMoment, kiedy w domu pojawia się dziecko, jako nowy członek rodziny jest ogromnym przeżyciem dla wszystkich. Często dziecko jest bardzo wyczekiwane i upragnione. Wielu młodych rodziców zastanawia się jednak nad tym, jak postąpić mając w domu zwierzęta domowe i jaki będą one miały wpływ na malucha przyniesionego do domu. Wszystko zależy oczywiście od konkretnej sytuacji. Najczęściej w domu trzymane są koty i psy. Jeżeli młody człowiek nie okaże się być uczulony, nie powinno być z tym najmniejszych problemów. Przeczytaj cały artykuł »

Domowe peelingi na każdą kieszeń

Peelingi stosowane powinny być przez każdego. Nawet nastolatki powinny dbać o swoją cerę i regularnie wykonywać peelingi. Sklepowe półki pękają w szwach od gotowych produktów. Są jednak kosztowne i mogą obciążać domowy budżet. Warto więc jak można zaoszczędzić nie tracąc przy tym radości z codziennej pielęgnacji swojego ciała i twarzy. Przeczytaj cały artykuł »

Wybór odpowiednich akcesoriów

Wybór odpowiednich akcesoriówSamo uprawianie sportu to dzisiaj trend bardzo powszechny, nie tylko w dużych miastach, ale w metropoliach szczególnie szybko przybywa miejsc, w których uprawiać można bardzo różne dyscypliny sportu.

Przeczytaj cały artykuł »

Właściwości witaminy D3 a ciąża

 

Właściwości witaminy D3 a ciążaCoraz to nowe badania pokazują, że witamina D jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Zwłaszcza dotyczy to budowy i struktury kości. Wpływa jednak także na układ mięśniowy i nerwowy. Przewlekły niedobór witaminy D może zaś wiązać się z poważnymi chorobami. Powszechnie wiadomo, że jeśli nie utrzymujemy jej odpowiedniego poziomu, to wówczas jesteśmy zdecydowanie bardziej narażeni na powstanie chorób nowotworowych, układu krążenia, czy też takich schorzeń jak stwardnienie rozsiane, czy też choroba Parkinsona. Witamina D może być wytworzona przez nasz organizm podczas wystawienia ciała na słońce (należy jednak uważać, aby nie robić tego za często, bowiem może skutkować to chorobami skóry), ale także poprzez spożywanie odpowiednich pokarmów, bogatych w ten suplement diety takich jak: mleko, żółty ser, żółtka jajek a przede wszystkim ryby. Przeczytaj cały artykuł »

Kulinarna sztuka

Kulinarna sztukaPraca w restauracji to nie tylko gotowanie ciągle takich samych posiłków, czy przygotowywanie napojów. Nawet z czegoś tak prostego można zrobić prawdziwą sztukę, którą wszyscy klienci będą się zachwycać. Dzięki temu będą również wracać, by znów zobaczyć popisy głównego kucharza.

Przeczytaj cały artykuł »

Strony:12345678»