Browsing articles in "Zdrowie"

Wakacje dla poprawy zdrowia

Rehabilitacja sanatoryjno-uzdrowiskowa, przy kompetentnym podejściu, może znacznie poprawić jakość życia osób starszych. Taki odpoczynek nie jest panaceum na choroby i nie złagodzi przewlekłych dolegliwości, ale może zwiększyć witalność i poprawić ogólną kondycję organizmu. Turnusy rehabilitacyjne dla seniorów są tutaj coraz chętniej wybieraną alternatywą dla tradycyjnych form wypoczynku w przypadku osób starszych.

Przeczytaj cały artykuł »

Atopowe zapalenie skóry u dzieci – objawy, leczenie

Atopowe zapalenie skóry u dzieci – objawy, leczenie

Atopowe zapalenie skóry jest chorobą autoimmunologiczną o podłoży alergicznym, a także bardzo często – genetycznym. Cierpią na nią także dzieci – według różnych danych, aż 12-24% z nich. Skóra dziecka z AZS wymaga szczególnej troski i pielęgnacji.

Przeczytaj cały artykuł »

Krem pod oczy

Krem pod oczyW pielęgnacji twarzy niezwykle ważne jest zadbanie o skórę wokół oczu. Miejsce to jest bardzo delikatne i podatne na uszkodzenia. Przeczytaj cały artykuł »

Możliwość komentowania Sposoby na wiosenne zmęczenie została wyłączona

Sposoby na wiosenne zmęczenie

Sposoby na wiosenne zmęczenieWiosną, kiedy nadejdą pierwsze słoneczne dni wiele osób odczuwa osłabienie. Dokucza zmęczenie i bóle głowy. W odzyskaniu formy pomogą nam kuracje wzmacniające organizm. Przeczytaj cały artykuł »

Możliwość komentowania Sposoby na zdrowe i piękne zęby została wyłączona

Sposoby na zdrowe i piękne zęby

Sposoby na zdrowe i piękne zębyKażdy z nas chciałby móc pochwalić się zdrowymi i pięknymi zębami. Niestety, często nie wiemy jak o nie dbać. W efekcie nasze zęby psują się, a na ich powierzchni pojawiają się brzydkie przebarwienia. Podpowiadamy o czym pamiętać, aby zęby nie wymagały częstych interwencji u stomatologa. Przeczytaj cały artykuł »

Możliwość komentowania Co lubią nasze oczy? została wyłączona

Co lubią nasze oczy?

Co lubią nasze oczy?Wzrok jest jednym z naszych najważniejszych zmysłów. Powinniśmy więc zrobić wszystko, aby cieszyć się dobrym wzrokiem, jak najdłużej. Co lubią nasze oczy? Przeczytaj cały artykuł »

Możliwość komentowania Jak mamy postępować po leczeniu antybiotykami? została wyłączona

Jak mamy postępować po leczeniu antybiotykami?

Jak mamy postępować po leczeniu antybiotykami?Antybiotyki są bardzo skutecznym orężem w walce z wieloma chorobami. Z ich zażywaniem mogą się jednak wiązać skutki uboczne. Jak ich uniknąć? Jak zmniejszyć ich skutki? Przeczytaj cały artykuł »

Możliwość komentowania Co lekarz może wyczytać z naszej twarzy? została wyłączona

Co lekarz może wyczytać z naszej twarzy?

Co lekarz może wyczytać z naszej twarzy?Sygnały niektórych dolegliwości są widoczne na naszych twarzach. Jakie to są sygnały? O jakich problemach ze zdrowiem mogą świadczyć? Przeczytaj cały artykuł »

Możliwość komentowania Naturalne terapie na kobiece dolegliwości została wyłączona

Naturalne terapie na kobiece dolegliwości

Niektóre z nich są dla kobiet na tyle krępujące, że odkładają wizytę u lekarza. W przypadku kiedy dolegliwości te nie są bardzo uciążliwe, można je złagodzić domowymi sposobami. Przeczytaj cały artykuł »

Możliwość komentowania Menstruacja inna niż zwykle została wyłączona

Menstruacja inna niż zwykle

Menstruacja inna niż zwykleDotychczas pojawiała się regularnie, związane z nią dolegliwości bólowe ustępowały po zażyciu jednej tabletki przeciwbólowej. I nagle sytuacja ta ulega zmianie. Jakie mogą być przyczyny miesiączki innej niż zazwyczaj? Przeczytaj cały artykuł »

Strony:12345678910»