fallback-image

Zielone herbaty liściaste z dodatkami

Zielone herbaty liściaste z dodatkamiZielona herbata stała się ostatnio bardzo modnym napojem, ponieważ wspomaga proces odchudzania, a także walczy z wolnymi rodnikami, dlatego też coraz większa liczba osób decyduje się na zakup takiej właśnie herbaty. Jeszcze do niedawna prym wiodła tutaj czarna herbata, jednak nie posiada ona tylu właściwości zdrowotnych co odmiana zielona. Decydując się na zakup zielonej herbaty warto wybrać najlepiej tę liściastą, ponieważ to właśnie w takiej (a nie w torebkach) znajduje się wiele bardzo cennych witamin i minerałów. Obecnie w sklepach można zakupić zielone herbaty z dodatkiem kwiatowych płatków oraz egzotycznych owoców, co z pewnością wpływa bardzo pozytywnie na smak tego właśnie naparu. Jakie zatem liściaste zielone herbaty owocowe można zakupić praktycznie w każdym sklepie?

Zielona herbata z dodatkiem jaśminu

Jest to dosyć nietypowa herbata, ponieważ posiada kształt kulki, która jest ręcznie formowana, jednak nie wpływa to jakoś na smak naparu. Podczas parzenia tej właśnie herbaty z kulki wychyla się kwiat, co wygląda niezwykle ciekawie. Herbata ma bardzo przyjemny i delikatny smak, który relaksuje oraz odpręża zmęczone ciało.

Zielona herbata z pigwą

Dodawana pigwa do herbaty sprawdzi się idealnie w okresie jesienno-zimowym, ponieważ pigwa polecana jest ze względu na swoje niezwykle właściwości jako składnik pomagający w walce z przeziębieniem oraz grypą. Oprócz tego picie zielonej herbaty z kawałkami pigwy wpływa bardzo korzystnie na układ pokarmowy, ponieważ łagodzi pojawiające się stany zapalne i pobudza proces trawienia, co dla wielu osób może okazać się zbawiennym rozwiązaniem.

Zielona herbata z kawałkami opuncji

Taką właśnie herbatę z dodatkiem opuncji powinny spożywać przede wszystkim osoby, które chciałyby zrzucić zbędne kilogramy, ponieważ opuncja ze względu na swoje niezwykle właściwości przyczynia się do skutecznego procesu odchudzania. Oprócz tego wpływa korzystnie na poziom cholesterolu we krwi, dlatego osoby z takimi problemami również powinny sięgać po tę herbatę.

Podobne wpisy:

No Comment

Dodaj komentarz